NIEUWS VAN ONS KOOR

Flyers voor ons koor De Laatste Druppel

Goed nieuws, we gaan voorlopig nog door met ons koor, ondanks dat wij door diverse omstandigheden, zoals ziekte, overlijden, corona-periode en opzeggingen bestaat ons koor nu nog uit 15 leden hebben. We willen graag nog wat mensen erbij die het leuk vinden om lekker te zingen.

Een nieuw lid vroeg om flyers en toen hebben we Angelique Dammer ingeschakeld om deze voor ons te maken. Zij is ook lid van ons koor.

De flyer is heel goed gelukt en als dank hiervoor heeft zij op onze repetitie-avond een presentje van ons gehad in de vorm van chocolade wat zij erg graag lust. Ze was er heel blij mee en wij met haar ontwerp.

We oefenen op woensdagavond van 19.45 uur tot 21.45 uur in de MFR, Sportweg 3 in Petten, bij de sportvelden, om de 14 dagen en de volgende keer is 10 april a.s.

Kom gerust eens binnenlopen om te luisteren en/of mee te zingen. En niet zeggen ik kan niet zingen ! Iedereen kan zingen en zeker in een leuke groep !!!

Groeten Coby van Noort